O nás

Společnost Brada Interiéry s.r.o. vznikla na začátku roku 2007.Její základ je na trhu práce ovšem od roku 1997, ktrerý byl založen na aktivitách jednatele společnosti pana Martina Brady.Vzhledem k rostoucím kladným referencím se zvyšoval počet zakázek a úměrně k tomu i počet zaměstnanců.V dnešní době má společnost k dispozici 8 stálých zaměstnanmců.

Počáteční specializace byla na dodávku a montáž sádrokartonových konstrukcí značky Rigips,Knauf a tepelné izolace půdních vestaveb a podkrovních bytů.V roce 2005 získala firma oba certifikáty značek Knauf a rigips, tím se stala jednou z mála firem, která vlastní oba tyto certifikáty.Dále vlastní certifikát na minerální stropní podhledy zn.Armstrong, získala také osvědčení na kompletní montáže systému Fermacell v suché výstavbě a certifikát od firmy Promat s.r.o. na protipožární ochranu staveb.

Později se činnost rozšířila na dodávku a montáž dveřních kompletů značky Kronodoor, jimiž jsme autorizovanými prodejci v regionu, dále na dodávku a montáž všech podlahových krytin. Vlastníme certifikáty na stavební chemii a techniku pro podlahářské firmy Murexin.

Firma dodává veškeré podlahové krytiny z materiálů PVC, dřevěné podlahy, plovoucí laminátové podlahy, korek, koberce, přírodní linoleum a marmoleum.

V roce 2006 firma otevřela novou vzorkovnu - Studio podlah a dveří - v Uničově kde jsou k nahlédnutí všechny vzorky podlah a dveře a zárubně Kronodoor, dveřní kování Cobra a Twin a přechodové lišty Mück.

Samozřejmostí naší společnosti je řádné proškolení všech zaměstnanců v těchto oborech.

Cíl firmy

Záměrem a cílem firmy je kompletní vybavení interiérů a maximální spokojenost zákazníků službami, které svou špičkovou úrovní splní nebo předčí jejich požadavky.

Mapa stránek
© 2007 BRADA Interiéry s.r.o. | info@brada-interiery.cz